Forum dyskusyjne

RE: Co niby jest takie piękne w życiu

Autor: zyciejestnobelom   Data: 2022-07-08, 08:12:18               

Hej.

Aż poświęciłem te 5 minut czasu co by się zarejestrować i odpisać.

Życie jest generalnie do d, poczułeś to co ja i pewnie masa innych facetów. Podobno koło 25 roku życia facet przestaje czuć taki god Mode że wszystko się uda i przecież nic złego nie może się stać.

Co do pracy to spróbuj zmienić ale będzie ciężko. System jest tak zaprojektowany (zwłaszcza w Polsce) że 90 procent ma zapieprzać za niskie pensje bez perspektyw. Szukanie pracy to jeden z najbardziej depresyjnych questów w tej grze w żyćko w PL, wysyłasz setki CV odzew masz od może 10ciu. Możesz próbować po godzinach coś dłubać na własną rękę by się przekwalifikować a potem i tak się okaże że masz mieć min 2 lata doświadczenia i znajomość 10 programów. Staży, praktyk sensownych nie ma zbyt wiele a też jak się nie jest studentem to kogo stać by żyć za 1000 miesięcznie.

Wnioskuję że dziewczyny nie masz, współczuję bo jakbym miał z tym całym syfem walczyć sam to nie dałbym rady. Też szukanie na siłę to nie jest dobry pomysł. Hmm, chyba po prostu zagranica, praca też będzie do d ale będziesz miał hajs by nadać jakiś sens temu żyćku. Jakieś hobby, wspomniałeś o sporcie więc pewnie coś tam robisz ale to kosztuje i pewnie sił brak. I unikaj frustratów co będą ciągnęli na dno, ja mam w pracy takie towarzycho, szkoda gadać. Z fartem.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku