Forum dyskusyjne

RE: Co niby jest takie piękne w życiu

Autor: APatia   Data: 2022-07-05, 19:58:52               

samotnik
"To przykładowo jak jest sportowiec co już jest za stary aby dokonać to czego chciał a gdy był w odpowiednim wieku niestety się nie udało?"

Posłuchaj, uważam że to trochę sytuacja jak z kredytem na mieszkanie (że tak zahaczę o aktualne problemy Polaków - choć niestety/stety nie moje).
Chodzi o to, że biorąc kredyt jesteś świadomy (a przynajmniej powinieneś) że będziesz musiał go spłacać i mało tego, że raty tego kredytu w wyniku rosnącej inflacji mogą wzrosnąć.
Ktoś kto decyduje się wynajmować mieszkanie powinien być świadomy, że gdy ceny idą w górę to za chwilę właściciel podniesie mu czynsz.
Ktoś kto kupuje Amaroka za 250 tys. powinien być świadomy, że jego ubezpieczenie nie będzie takie samo jak za Nissana Micrę. A paliwa w baku będzie ubywać szybciej.
Ktoś kto jest zawodowym skrzypkiem i jednocześnie ma hobby stolarstwo... no wiadomo.

"Albo co jeżeli dla kogoś perspektywa, że na przykład nie będzie mógł biegać, chodzić tak szybko, samodzielnie funkcjonować cokolwiek co odbiera czas jest nie do zniesienia?"

Tak jak np. dla kobiety która jest po 40-stce, nie ma faceta, a bardzo chciałaby mieć dziecko ale wie, że mieć nie będzie?
hmmm?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku