Forum dyskusyjne

RE: Niezrozumiałe zachowanie chłopaka

Autor: Calmi   Data: 2023-05-26, 21:01:17               

Serafina

"Czy może on od początku tylko wszystko udawał, czy był mną kiedykolwiek zainteresowany? "

Pewnie był, z naciskiem na BYŁ .
Na pewno warto odróżniać bycie zainteresowanym, od bycia zakochanym ."To taki krętacz, że nie wiadomo, co jest prawdą, a co kłamstwem. Zrobił mi wodę z mózgu i teraz nie wiem, czy to ja jestem winna, czy żartował od początku."


A warto się uganiać za takim krętaczem , jak myślisz ?


"To wyglądało tak, jakby pomyślał, że go odrzuciłam i kompletnie stracił zainteresowanie."


Nie traktowałabym tego w kategoriach swojej winy .Może obydwoje podchodziliście do siebie jak do jeża ?

Obydwoje zaprzepaściliście szansę na miłość .

To się często zdarza jeśli ludzie mają jakieś deficyty ,nie porozwiązywane sprawy/traumy i trudno ich za to winić .


Fatim
" na koniec....czy popsulas tamtym atakiem ? Niczego nie popsulas, bo niczego nie było. I nawet on jako bawidamek widzę że próbował ci to między słowami powiedzieć."

Trudno też się z tym nie zgodzić

Też myślę, że wkręciłaś się w nie istniejący "związek". Starał się kiedyś ,ale mu przeszło . Może Twoje zachowanie uświadomiło mu ,że nie będzie tak łatwo jak się spodziewał i dał se spokój ?

Skoro mu dokładnie wytłumaczyłaś swoje zachowanie oraz intencje ,a to nie przyniosło rezultatów w postaci zrozumienia/porozumienia ,to wg mnie nie ma sensu drążyć dalej .Tak czy owak - Było minęło - "Ja go w końcu jedynie zapytałam na żywo, czy chce rozwinąć tę znajomość do czegoś więcej niż koleżeństwa i odpowiedział, że nie. Teraz lata za tą inną"


Teraz sobie wkręcasz ,że z inną flirtuje Tobie na złość .

Nawet jeśli "tylko Tobie na złość" ,to z tego choćby powodu dałabym sobie spokój ,wyciągnęła wnioski na przyszłość (co do swoich sygnałów i zachowań również ) i zapomniała o gościu w kontekście romantycznych uniesień .

Popracowałabym natomiast nad sobą , swoją nieśmiałością ,tudziez ewentualnie nad innymi problemami utrudniającymi zawiązanie satysfakcjonującej relacji .

hymmm

Dlaczego kobiety tak często czepiają się jednego chłopa , tak jakby był jednym jedynym przedstawicielem swojej płci na calutkiej planecie ??? ;)))))

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku