Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Co to oznacza jeśli chodzi o ostatnie znajomości?

  Autor: ValidCode   Data: 2022-12-10, 00:16:04               Odpowiedz

  Witam, zastanawia mnie pewien fakt znajomości jakie zawieram przez ostatni czas.
  W każdej społeczności czy to na studiach czy też w pracy jest jakoś bardzo rozpoznawalny ale nikt prywatnie nie chce się ze mną zaznajamiać. Dużo osób odpowiada o dziwo zdawkowo podczas gdy potrafi śledzić każdy mój internetowy ruch oraz wiedzieć, że mam np popsuty smartfon albo że posiadam dużą nieśmiałość w stosunku płci pięknej.
  Potrafią o mnie rozmawiać w swoim gronie ale nie ze mną. Ciężko też o cokolwiek ich poprosić jeśli chodzi o pracę grupową.
  Były dwie sytuacje gdy np umowiłem się z kolegą na basen, to bez poprzedniej informacji przyszedł ze swoim kolegą aby popływać wspólnie. Natomiast inna osoba z którą chciałem w późniejszym czasie iść do kina odpowiedziała nieprecyzyjnie na propozycję a później wspólni znajomi dopytywali się czy poszliśmy na ten film, mimo że tylko ta jedna osoba powinna to wiedzieć.
  Jakieś opierdzielanie się we wspólnym projekcie, zdawkowe odpowiadanie. Samemu można zrobić lepiej i szybciej mimo, że praca jest na dwóch i trzeba wielce na jednego lub drugiego panicza oczekiwać.
  Odnoszę wrażenie, że sporo osób interesuje się moimi poczynaniami ale nie samą znajomością ze mną. Dużo osób o mnie plotkuje tak, że nowe osoby po dwóch dniach już mają wyrobione zdanie na mój temat.
  Od innej osoby dowiedziałem się, że opowiedzieli jej śmieszną sytuację z moim udziałem, która miała miejsce aż rok temu!!
  Nie wiem czy jestem jakąś wybitnie specyficzną osobą ale nie rozumiem takiego zachowania ludzi.
  Jak można opisać ich zachowanie oraz podejście w stosunku do mojej osoby i co ja mogę z tym zrobić?  • RE: Co to oznacza jeśli chodzi o ostatnie znajomości?

   Autor: mimbla1   Data: 2022-12-10, 22:32:04               Odpowiedz

   Ciekawa jestem na ile Ty chcesz się z ludźmi zaznajamiać a na ile uważasz, ze "powinieneś" ?

   Jak kolega przyszedł na basen z jeszcze jednym kolegą to się ucieszyłeś czy Cię to zirytowało czy może jakoś inaczej zareagowałeś?

   Z tym kinem to w sumie czemu ktoś miałby trzymać w tajemnicy to, że się z Tobą do kina wybiera? To informacja taka z gatunku bieżącego "gadania o niczym".
   Wspólne projekty to dla wielu koszmar jakiś, może zwyczajnie nie lubisz tej formy pracy czy nauki?