Forum dyskusyjne

RE: Nie wiem co robić/jaką drogę wybrać

Autor: APatia   Data: 2022-11-20, 11:37:19               

KasprowyW

Jeżeli chodzi o dziewczynę, to jak najszybciej to zakończ. Tak będzie lepiej i dla ciebie i dla niej.

Ale z tego co piszesz, to najmniejszy problem.
Powiem ci (na pocieszenie?) że przynajmniej robisz coś żeby nie siedzieć w domu. Wielu nie ma na to odwagi, chęci czy chociażby czasu (ja np.jestem taką osobą). Także już zrobiłeś duży krok zwiększający twoje szanse na poznanie kogoś.
Czy szukanie znajomości na Tinderze to dobry pomysł? Kwestia sporna. Z własnego doświadczenia powiem, że nie (dla mnie to był niewypał) ale z doświadczenia mojej przyjaciółki, szczęśliwej matki i mężatki powiem, że tak :-)

Myślę, że dużo zależy od tego czego się chce. Ona wiedziała i znalazła.
Ja swoją sytuację mogłabym opisać tak: Mam pracę, którą bardzo lubię ale jest czasochłonna i powiedziałabym, że odbiera mi życie prywatne - gdybym takowe miała. W przeciwieństwie do ciebie nie pracuję z domu, jeżdże po kraju i spotykam się z ludźmi lub siedzę w biurze z kolegmi których lubię, a mimo to czuję się samotna.
Paradoksalnie: Nie mam faceta, bardzo bym chciała mieć (przez to poczucie samotności) ale z drugiej strony jak pomyślę ile to zmienia, kompromisy, wyrzeczenia, brak całkowitej wolności, brak prywatności ...to mi się odechciewa. Z drugiej strony boję się, że narastające poczucie osamotnienia doprowadzi do frustracji i desperacji.

Ale...Ja mam już prawie 38 lat, ty dopiero 26 także masz naprawdę sporo czasu żeby kogoś poznać ;)
I nie powiem ci gdzie masz się zapisać żeby kogoś poznać, bo ja bywałam na różnych kursach, teraz codziennie mam styczność z kimś innym i dalej nie poznałam nikogo bliżej. Duży wpływ na to ma fakt, że ludzie w moim wieku mają swoje rodziny i nie garną się do nawiązywania głębszych przyjaźni czy znajomości z tymi którym tego brakuje. Takie są moje życiowe spostrzeżenia.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku