Forum dyskusyjne

RE: Sumienie...

Autor: APatia   Data: 2021-06-01, 13:24:15               

Aktywny
"Jeśli ktoś ma zaburzenia psychiczne, jest chory psychicznie, jest psychopatą i czyni zło pod tym wpływem, to nie może być karany normalnie więzieniem, tylko musi trafić do szpitala psychiatrycznego na leczenie i obserwację."

To nie jest leczenie. Co najwyżej dostanie środki które go otumanią, będzie siedział w fotelu i się ślinił.

"Dla mnie nie ma wytłumaczenia i usprawiedliwienia, że ktoś kto jest na głowę chory i czyni zło, to trzeba komuś takiemu współczuć."

Ponieważ nie ma w tobie dość empatii. Jak to świadczy o tobie?

"Np. socjopaci, czyli ludzie, których się już nie da resocjalizować od ich demoralizacji należy umieszczać w jakichś ośrodkach i trzymać ich z daleka od normalnych ludzi.
A zresztą tacy i tak często trafiają do więzienia, jako recydywiści, któryś raz z kolei, bo zawsze wchodzą na drogę przestępstwa."

Uwaga! 2 osoby na 100 to socjopaci ;p

"W samym zakładzie karnym mogą już spędzić resztę życia, tym bardziej jak kogoś zabiją i dostaną nawet dożywocie."

UWAGA! Socjopaci to nie mordercy.

"I to są zwykli socjopaci, nie są psychopatami, bo tacy mogą być prymitywni, głupi i za głupotę trafiają do zakładów karnych ( a większość takich w Polsce jest ). Natomiast, psychopaci potrafią być inteligentni, potrafią się maskować, zmieniać swoje zachowanie i sprawiać pozory. "

UWAGA! Socjopaci są równie inteligentni (ponadprzeciętnie) co psychopaci. Nie są prymitywni, to często ludzie z klasą, na wysokich stanowiskach służbowych, zręcznie manipulujący innymi, szarmanccy, uprzejmi i pomocni. Dusze towarzystwa o których nigdy nikt by nie pomyślał, że coś może być nie tak.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku