Forum dyskusyjne

Teorie spiskowe- co o nich sądzicie

Autor: okti325   Data: 2021-05-27, 00:50:23               

Ostatnio w dobie pandemii jest dużo o teoriach spiskowych, z szczepionkami, reptilianami itd. Czy ludzie, którzy je głoszą na serio robią to celowo w celach manipulacji czy oni naprawdę w to wszystko wierzą? Jaka jest Wasza opinia? Jednak najpierw polecam na zapoznanie się z np. kanałem Nwk24, można się dowiedzieć, że np. 200 lat temu technologia była bardziej zaawansowana, że światem rządzą jakieś dziwne stworzenia i chcą zniewolić ludzkość itd.
Tutaj jeden z filmów
https://www.youtube.com/watch?v=8rhM9H1dvQs&t=913s

Jest jeszcze jeden film wart zobaczenia "Szach mat dla ludzkości" z 2013 roku, który mówił o tym, że politycy to kryminaliści i chcą przejąć całkowitą kontrolę nad ludźmi i jednym z ich działań jest celowa pandemia, by później zaimplementować czipy itd, film ma 12 minut warto obejrzeć.
Dajcie znać co o tym sądzicie?
Cała rzesza różnych teorii spiskowych przez takich twórców jak: Jarek Kefir, Wojciech Dydymus Dydymski, Wici naprawdę wygląda na ich blogach jako dość wiarygodne i logiczne informacje, a wiary w nie dodaje trochę ogólnie dziwna sytuacja na świecie, zamieszki, niepokój czy bieda w krajach trzeciego świata

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku