Forum dyskusyjne

RE: Leki psychotropowe podczas psychoterapii

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-29, 20:23:43               

Swoją drogą jestem ciekawy czy byłabyś taka przemądrzała gdyby ci łeb wsadzono w dziurę od gilotyny i zapytano:
"Jesteś pewną co się wydarzyło w życiu tego człowieka?"
Wtedy wspięłabyś się na wyżyny wątpliwości, bo chodziłby o twoje załgane egoistyczne życie, ale jak chodzi o cudze życie to jesteś taka pewna siebie, bo wtedy chodzi tylko o kogoś życie. Tylko. Jak zaczyna chodzić o twoje życie, to inaczej śpiewasz z tą całą swoją świtą biało-fartuchową.

Dosadnie, ale jak prawdziwie. Powiew prawdy w tym zaduchu kłamstw jest pięknem samym w sobie i nie byłbym sobą gdybym nie przewietrzył trochę atmosfery.- hehe.

Słyszałaś o sprawie Magdaleny Żuk? Nawet nie wiesz ile jest w Polsce zgwałconych kobiet, które nic nikomu nie mówią bo są nagrane w kompromitujących sytuacjach będąc wcześniej odurzone i teraz szantażowane przy użyciu tych nagrań. Niektóre nawet dają się gwałcić swoim oprawcom aby tylko te materiały nie wyszły na światło dzienne. Chore! Jednak tak jest. Często wszystko przy udziale policji, prokuratury i ministra sprawiedliwości "zero". Ten (*...) miał rozwiązać sprawe, tak się zaklinał i jeszcze pamiętam jak gadał w TV, że zrobią wszystko co w ich mocy aby doprowadzić śledztwo do końca i postawić odpowiedzialnych przed sądem. Głupie pospólstwo już zapomniało o sprawie, nikt już o niczym nie pamięta. Tymczasem rodzina Magdaleny jest zastraszana, szczególnie matka która chciała pewne materiały o śledztwie prokuratury upublicznić i miała to zrobić ale ostatecznie nigdy tego nie zrobiła z powodu gróźb jakie dostawała jej rodzina. Schizol? To idź i się spytaj.

Powtórnie zapytam. Skąd Ty możesz wiedzieć co się komu w życiu przytrafiło? Jakbyś spotkała prawdziwe zło w życiu, to byś wiedziała że jest ono tak gęste, że potrafi zgasić wątły płomień życia człowieka grzesznego samym swoim spojrzeniem. Tylko dzięki łasce Bożej żyjemy i możemy na nie spoglądać. Zła nie znajdują ludzie żyjący w iluzji, ale osoby szukające prawdy o tym kim są i dlaczego są- to właśnie oni prędzej czy później na nie trafiają jak na żmije pod kamieniem.


Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku