Forum dyskusyjne

RE: Leki psychotropowe podczas psychoterapii

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-29, 16:54:07               

Tomkk skończę 33 lata na początku 2021 r. Już niedługo będę miał 33 stopień wtajemniczenia. Wiek Chrystusowy, choć dowodów na to nie ma żadnych ale skoro masoneria wzięła taką liczbę to dlaczego by w to nie wierzyć? Bez powodu jej nie wzięli. Oni tacy nie są aby coś brać bez powodu.
Moja edukacja to srogie klimaty bo mam rozległy uraz głowy i lekko pękniętą i wgniecioną czaszkę na lewej półkuli. Jako kilkulatek uległem poważnemu wypadkowi i nie mogłem spełniać swoich marzeń odnośnie "tego kim będę jak dorosnę", dlatego wolałbym nie pisać kim jestem bo to przykre, buuu. :o( Przywodzi najsmutniejsze wspomnienia i niespełnione ambicje. Nie mogę napisać, że jestem tym kim chciałbym być i tu jest cały problem i tu jest cała przykrość zawarta w tym jednym stwierdzeniu.
Poszedłem w samodzielną naukę w rzeczy których nie lubię. Skupianie się na jednym jest mniej męczące dla takiej głowy jak moja, w jedną dziedzine. Teorie naukowe które chciano mi wtłoczyć w szkole państwowej odrzuciłem jak szatę podartą na śmietnik historii, to one zatruwają prostotę w myśleniu i piękno w patrzeniu. To właśnie dzięki nim ludzie słabsi z charakteru dali sobie wmówić, że Boga nie ma. Teoria naukowa jest jak trucizna zabijająca wewnętrzne dziecko w człowieku. Tylko fakty się liczą, żadne teorie przestawiane jako prawda. Tylko logiczne spostrzeżenia, żadne irracjonalne koncepcje.
Stoję twardo na swoim i nie uginam się pod natłokiem twierdzeń autorytetów czego to oni nowego nie odkryli i ile miliardów lat nie ma muszelka w rękach kilkulatka? -Nonsens. Dzięki mojemu szczeremu ,prostemu sercu i logicznemu myśleniu na ponadprzeciętnym poziomie potrafię zawstydzić niejednego intelektualistę dyplomowego i to jednym tylko obrazkiem zamykam mu wyniosłe usta pełne pozornej mądrości.

- https://pasteboard.co/JHbwlY1.jpg


Tomkk. Dlaczego się leczysz skoro Tobie nie pomaga lub pomaga ale z dużą ilością skutków ubocznych? Próbowałeś żyć bez psychotropów? Chce jedynie wiedzieć dlaczego się leczysz i po co się leczysz skoro jesteś ewidentnie przeciwny. Szukałeś innych rozwiązań swoich problemów poza psychiatrią? Więcej pytań nie mam.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku