Forum dyskusyjne

Psychoterapeuta w Warszawie

Autor: kartonmleka   Data: 2020-10-08, 12:47:43               

Nie wiem nawet od czego zacząć.
Nigdy nie używałem żadnego forum. Jestem z pokolenia, które od zawsze wszystko znajdowało w Google.
Mam 26 lat i cały rząd problemów - wieczny ból jelit i żołądka, stwierdzone epizody depresyjne, uzależnienie od pornografii i tindera, skłonność do kompulsywnego okłamywania. Nie mam odwagi rozpisywać się na temat szczegółów, wstydzę się tego jaki jestem.
Szukałem pomocy specjalistycznej już wcześniej. Od 4 lat jadę na antydepresantach, chodziłem do dwóch różnych psychoterapeutek przez prawie 2 lata.
Mam dość tego jaki jestem - tego, że szukam wiecznie wymówek, jestem leniwy, nie potrafię sobie odmówić i krzywdzę ludzi dokoła. Tak, teraz też się boję, że to co piszę to użalanie się nad sobą i szukanie wymówek.

Szukam tutaj czegoś bardzo konkretnego - psychoterapeuty w Warszawie jak głosi tytuł wątku. Myślę, że dużo lepszą opcją byłby dla mnie psychoterapeuta. Mam wrażenie, że z kobietami zbyt dobrze się dogaduję. Jeśli nie zderzę się gwałtownie z rzeczywistością to ta terapia jest bez sensu, tak jak poprzednie. Nie chcę żadnego lekarza z Google, wierzę, że są tu ludzie, którzy mogą kogoś polecić.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku