Forum dyskusyjne

RE: Zmienne zachowanie kolegi

Autor: Yolka   Data: 2020-02-04, 19:56:45               

"To trudna sytuacja dla mnie, tym bardziej, że zależy mi na nim mimo wszystko"
Tutaj widziałabym największy problem. On Cię przyciąga i odpycha, jest miły, potem złośliwy i arogancki, a jednak Ty "mimo wszystko" w tym tkwisz. Nie znam Cię, więc nie wiem co Cię kręci, ale osobiście nie rozumiem kobiet, które po kilku komplementach, kilku fajnych chwilach odpływają i lecą do takiego popaprańca niczym ćmy do światła.
Dlatego trudno Ci cokolwiek doradzić, bo może właśnie ekscytują Cię tacy trudni, toksyczni faceci, może masz w sobie jakiś pierwiastek masochizmu, że związek z miłym, oddanym człowiekiem to dla Ciebie flaki z olejem?
Moim zdaniem fakt, że on miał trudne przeżycia nie powinien odbijać się na kolejnych znajomościach, czy związkach, bo z jakiej racji Ty masz cierpieć i ponosić konsekwencje jego nieudanych relacji z przeszłości?
Problem w tym, że godzisz się na takie traktowanie, więc zdecyduj; albo już na wstępie odcinasz się od toksyny, urywasz kontakt i nie pozwalasz sobą manipulować, albo bierzesz go z całym "dobrodziejstwem" inwentarza, zbierasz baty, tylko nie zadawaj wtedy dziwnych pytań; dlaczego on taki jest i nie próbuj go zmieniać, bo...on już taki jest.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku