Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Maz pisze z inną kobieta

  Autor: Mmonika   Data: 2022-07-11, 18:53:09               Odpowiedz

  Witam

  Piszę bo mam pytanie jak wy to widzicie:

  Mój mąż ma 36 lat i jest policjantem(ja 37, jestem zadbana  wykształcona i szczupla). Jesteśmy 8 lat po ślubie  i mamy 7 letneigo synka.ogolnie nasz związek jest udany... tak.mi się wydawało.

  Moj problem polega na tym że maz pracuje z bardzo młodymi i wysportowanymi ludźmi, ok 20-27 lat. Ostatnio przyłapałam go jak w nocy (ok 3 w nocy) pisał coś koleżance. Jak poszedł do toalety to sprawdziłam mu tel. I pisali w sumie o niczym ważnym ale jednak o 3 w nocy i wiadomości inne były pokasowane.( było widać odpowiedź na wiadomość której nie było w czacie. Więc kasował)

  Jak maz wrocil z wc to odrazu spytałam się i pokazałam mu wszystko.

  Powiedział że kasuje bo wie że ja będę zazdrosna.  Że nic do niej nie czuje i mnie kocha. Że nie mają żadnych relacji tylko koleżeńskie. I że niby tylko raz napisał bo ostatnio jej rower w pracy naprawił I napisał czy dojechała.

  Jednak moje zaufanie bardzo nadszarpal i nie ufam.mu.
  Wcześniej 2 lata temu mieliśmy duży kryzys ale go pokanalismy. Jestem zazdrosna bo on z tymi ludźmi z pracy spędza bardzo dużo czasu bo oprócz pracy spotykają się razem, wyjeżdżają 1 w roku na 1 noc na imprezę. Chodzą do restauracji, razem na siłownię itp a w domu z nami nie chce nigdzie wychodzić.

  Powiedziałam. Mu o tym i aby sam przeanalizowal jak to wygląda z mojej perspektywy. Zabroniłam mu kontaktów prywatnych z tą kobietą i zagroziłam że jeśli bedxie za moimi plecami  się z innymi kobietami (nawet z pracy) spotykał, pisał, dzwonił w sprawach prywatnych i to w środku nocy! itp  to rozejdziemy się bo ja mu nie zaufam . Ja mu nigdy tel. Nie sprawdzałam. Ale kiedyś zapaliła mi się czerwona lampka jak ta kolezanka zadzwoniła po godzinie 23 bo coś chciała się spytać... kto dzwoni o tej porze w dzien wolny od pracy...

  Dla.niego nie ma tematu jakby nigdy nic się nie stało. Powiedział że nie chciał mnie skrzywdzić, że mnie kocha, że w nocy się obudził I automatycznie jej odp.

  Jak mam to interpretować?

  Kocham go ale nie daje mi to spokoju 

  Dziękuję i pozdrawiam

  M  • RE: Maz pisze z inną kobieta

   Autor: fatum   Data: 2022-07-11, 19:46:02               Odpowiedz

   Musisz czekać na odpowiedzi od osób na Twoim poziomie zazdrości. Pewnie się doczekasz.Pozdrawiam. P.S. nie jestem zazdrosna tak mocno jak Ty,więc moja podpowiedź jest Ci zupełnie niepotrzebna. Pozdrawiam. Czekaj na inne osoby.  • RE: Maz pisze z inną kobieta

   Autor: Anielaa   Data: 2022-07-11, 19:49:11               Odpowiedz

   "Chodzą do restauracji, razem na siłownię itp a w domu z nami nie chce nigdzie wychodzić."

   Gdzie tu udany zwiazek?
   Niech maz zajmie sie dzieckiem, a Ty ze znajomymi sobie idz na silownie czy do restauracji.  • RE: Maz pisze z inną kobieta

   Autor: APatia   Data: 2022-07-14, 20:57:44               Odpowiedz

   Twój mąż kłamie. Wiem z autopsji, że pisanie z kimś o 3 w nocy i kasowanie smsów nie ma nic wspólnego z dbaniem o stan psychiczny partnera.
   "kasuję bo wiem, że byłabyś zazdrosna" hahaha, tak jasne.
   "Kasuję, bo są to smsy które dowodzą mojej zdrady. Zostawiam tylko te, które są neutralne. Gdybym usunął wszystkie byłoby to mocno podejrzane"

   To naprawdę proste. Gdyby był wobec ciebie szczery odpisałby raz i porządnie do tej dziewczyny, że nie życzy sobie pisania w środku nocy czy wieczorami. Nie skasowałby tego smsa, bo po co? Gdybyś to odczytała poczułabyś raczej ulgę.   • RE: Maz pisze z inną kobieta

    Autor: Jaspero   Data: 2022-07-18, 01:21:24               Odpowiedz

    Mąż policjant ma taką pracę.Pracuje w wydziale do walki z przestępstwami obyczajowymi.On i jego koleżanka mają zadanie wytropić szajkę złodziei okradających parafie.Chodzi o wyłudzenia pieniędzy, które księża zbierają w czasie mszy. Mąż i jego koleżanka muszą być bardzo dobrze zakonspirowani a to nie jest takie łatwe. Wszędzie może być podsłuch i dlatego muszą improwizować aby nikt ich nie odkrył (..w łóżku)

    https://www.youtube.com/watch?v=cxdwEOpGknk