Forum dyskusyjne

Maz pisze z inną kobieta

Autor: Mmonika   Data: 2022-07-11, 18:53:09               

Witam

Piszę bo mam pytanie jak wy to widzicie:

Mój mąż ma 36 lat i jest policjantem(ja 37, jestem zadbana  wykształcona i szczupla). Jesteśmy 8 lat po ślubie  i mamy 7 letneigo synka.ogolnie nasz związek jest udany... tak.mi się wydawało.

Moj problem polega na tym że maz pracuje z bardzo młodymi i wysportowanymi ludźmi, ok 20-27 lat. Ostatnio przyłapałam go jak w nocy (ok 3 w nocy) pisał coś koleżance. Jak poszedł do toalety to sprawdziłam mu tel. I pisali w sumie o niczym ważnym ale jednak o 3 w nocy i wiadomości inne były pokasowane.( było widać odpowiedź na wiadomość której nie było w czacie. Więc kasował)

Jak maz wrocil z wc to odrazu spytałam się i pokazałam mu wszystko.

Powiedział że kasuje bo wie że ja będę zazdrosna.  Że nic do niej nie czuje i mnie kocha. Że nie mają żadnych relacji tylko koleżeńskie. I że niby tylko raz napisał bo ostatnio jej rower w pracy naprawił I napisał czy dojechała.

Jednak moje zaufanie bardzo nadszarpal i nie ufam.mu.
Wcześniej 2 lata temu mieliśmy duży kryzys ale go pokanalismy. Jestem zazdrosna bo on z tymi ludźmi z pracy spędza bardzo dużo czasu bo oprócz pracy spotykają się razem, wyjeżdżają 1 w roku na 1 noc na imprezę. Chodzą do restauracji, razem na siłownię itp a w domu z nami nie chce nigdzie wychodzić.

Powiedziałam. Mu o tym i aby sam przeanalizowal jak to wygląda z mojej perspektywy. Zabroniłam mu kontaktów prywatnych z tą kobietą i zagroziłam że jeśli bedxie za moimi plecami  się z innymi kobietami (nawet z pracy) spotykał, pisał, dzwonił w sprawach prywatnych i to w środku nocy! itp  to rozejdziemy się bo ja mu nie zaufam . Ja mu nigdy tel. Nie sprawdzałam. Ale kiedyś zapaliła mi się czerwona lampka jak ta kolezanka zadzwoniła po godzinie 23 bo coś chciała się spytać... kto dzwoni o tej porze w dzien wolny od pracy...

Dla.niego nie ma tematu jakby nigdy nic się nie stało. Powiedział że nie chciał mnie skrzywdzić, że mnie kocha, że w nocy się obudził I automatycznie jej odp.

Jak mam to interpretować?

Kocham go ale nie daje mi to spokoju 

Dziękuję i pozdrawiam

M

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku