Forum dyskusyjne

RE: Czym jest psychoterapia. Czego nikt ci nie powie

Autor: Calmi    Data: 2022-06-07, 14:43:10               

wloka
"Po pierwsze. Przestań się wygłupiać. Bo jak piszesz, że twoim zdaniem autor trochę manipuluje danymi, to można się ze smiechu zsikać."

Jak Ci to pomoże to sikaj ;)))

"W jego książkach nie ma danych, bo to nie są książki stricte naukowe, tylko skierowane do szerokiego grona odbiorców. Więc o jakich ty danych i jakich manipulacjach piszesz?"

Tym bardziej, nie przemawiają do mnie jakieś, nie poparte badaniami, za to mocno populistyczne teorie WYMYŚLONE przez jakiegoś pana.

"Podaje ci info o terapii, która jest nowoczesna, oprata o dowody. Wyniki ma dużo lepsze niż inne nurty, ale tobie się to nie podoba? Myślałem że będziesz zadowolona."

Dziękuję :)
Czemu sam z nich nie korzystasz ?

Każda nowa teoria jest lepsza od starej, dopóki nie zostanie obalona przez jeszcze nowszą ? ;)))

"Po prostu przestań wymyśląć rzeczy wzięte z księżyca, bo to widać że bierzesz je z księżyca.

Hyyym ciekawe skąd wnioskujesz ...???

Tak, ja jestem czarodziejką z księżyca, a Ty głosisz prawdy wyczytane z książki wymyślonej przez jakiegoś pana, który na tych swoich "rewelacjach" zaczerpniętych wprost z psychologii, tę wiedzę psychologiczną równocześnie krytykuje za pomocą sprytnych manipulacji ...

Może to i byłoby nawet śmieszne gdyby nie fakt,że miesza i wprowadza w błąd i zapewne na tych kontrowersjach zarabia krocie.

Ja nie każę Ci wierzyć w moje "księżycowe" teorie. Wierz w co chcesz.
Wolnoć Tomku w swoim domku :)))

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku