Forum dyskusyjne

Co dalej? Coraz większa nerwica

Autor: sienkie84   Data: 2021-01-01, 03:01:19               

Witam
Jakiś czas temu opisywałem tu na forum swoje problemy "towarzyskie" http://psychologia.net.pl/forum.php?level=452152&post=452152&sortuj=0&cale= . Wybrnąłem z tej sytuacji porzucając tych znajomych i zaczynam zupełnie inny rozdział w swoim życiu.
Niestety mój nowy rozdział zaczynam bardzo źle, gdyż podupada mi moje zdrowie, zaczęły się poważne problemy z nogą i kręgosłupem, ciężko mi chodzić w związku z tym bardziej denerwuje się. Aby nie denerować się skupiam się na domu (sprzątanie,gotowaniu) czytam, ogladam tv wykonuje drobne remonty i inne rzeczy przy domku. Zaczęły mnie przygnębiać nie tylko utrata tamtych znajomych, ale równiez wiek, ze człowiek coraz starszy trochę kasy odłożonej ma ale jakoś mnie pieniądze nie cieszą.
Samotność? poniekąd też ale wiem że nie tylko ja jestem samotny. Samotność moja sprawia mi problem taki, że wpędzam się w nerwicę, myśląc o przeszłości ile rzeczy nie zrobiłem, denerwuje mnie że znów jestem o rok starszy. Do tego zastanawiam się czy tak ma wyglądac życie faceta przed 40tką (przy)domowe obowiązki, zakupy, w wolnym czasie tv,internet, książki,rower, czy to oby nie za dziecinne jest?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku