Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Dlaczego nie potrafię rozmawiać ze swoim facetem?

  Autor: Moniaaa3   Data: 2020-10-26, 00:37:27               Odpowiedz

  Dzien dobry. Jak w opisie, nie potrafię rozmawiać ze swoim chłopakiem. Z każdym innym, znajomymi potrafię wciaz gadać o byle czym. Z nim nie mam o czym. Nie mamy za duzo wspólnych tematów. On jest inteligentny, ma duzo do powiedzenia na konkretne tematy jak polityka, świat, finanse. Ja sie na tym nie znam i nie wiem nigdy co powiedzieć. Jeśli rozmawiamy o Nas, na jakieś cięższe tematy, tez nie potrafię rozmawiać. Zamykam się. Brakuje mi słów. Chciałabym mowic, ale ja nie wiem nawet co. Nie mam pomysłów. Mam pustkę w glowe. Czego to jest przyczyna? Czy może mieć na to wpływ trudne dzieciństwo?  • RE: Dlaczego nie potrafię rozmawiać ze swoim facetem?

   Autor: fatum   Data: 2020-10-26, 08:31:00               Odpowiedz

   On jest inteligentny to i Ty bądź inteligentna.On zna się na polityce to i Ty również winnaś się orientować w tym temacie.On ma dużo do powiedzenia w temacie świat i finanse to rzeczą właściwą będzie także znajomość świata i finansów.Zatem uzupełnij swoje braki i bądź zadowolona.Albo szukaj innego mężczyzny,który ma więcej z Ciebie.-:)cokolwiek to znaczy.Pozdrawiam.P.S. dzieciństwa jak się nieco orientuję ma wpływ na nasze postrzeganie i smakowanie życia.  • RE: Dlaczego nie potrafię rozmawiać ze swoim facetem?

   Autor: APatia   Data: 2020-10-28, 21:17:23               Odpowiedz

   Skoro ciebie nie interesuje to co interesuje jego to całkiem normalne, że się na tym nie znasz. Zazwyczaj znamy się na tym co dla nas interesujące, bo badamy ten temat i zdobywamy wiedzę.
   W sumie to dobrze, że nie mówisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia :-) to dobrze o tobie świadczy.
   Gdyby mi facet gadał o polityce i finansach to najzwyczajniej bym się odwróciła i sobie poszła, bo mnie to kompletnie nie interesuje, uważam takich facetów za nudnych, bo to co mówią mnie nudzi. Nie ma w tym nic dziwnego ani odkrywczego.
   Może spróbuj pogadać z chłopakiem o byle czym?:-)