Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Co zrobic zeby ta sytuacja sie nie powtorzyla ?

  Autor: Mila55   Data: 2020-10-20, 16:40:13               Odpowiedz

  Niedawno bylam na rozmowie o prace. I zaczela sie rozmowa. Ale po jakims czasie dopadl mnie lęk strach i zatkalam sie i przestalam odpowiadac na pytania rekrutera siedzialam zamurowana. Bylo to poprostu spowodowane moja nerwica lękowa. Jutro mam znowu rozmowe o prace ale w innej firmie i co zrobic zeby ta sytuacja sie nie powtorzyla? Dodam ze boje sie troche isc do tej pracy no ale chce sie jakos przelamac. Help.  • RE: Co zrobic zeby ta sytuacja sie nie powtorzyla ?

   Autor: mouse   Data: 2020-10-21, 19:01:42               Odpowiedz

   Jako, że przeboi/przebojów z pracą miałam w przeciągu ostatniego roku bardzo wiele, w pełni rozumiem Twoją sytuację Mila 55.
   Jestem również osobą nieśmiałą i bojaźliwą. Mam lęk przed nowymi rzeczami. Na rozmowie miałam duuży stres i wtedy jestem powiedzmy baardzo otwarta i wygadana ze stresu. Mnie udało się dostać pracę, tak po Nowym Roku w dużej firmie. Miałam szereg testów.

   Rzecz skomplikowała się jak już miałam do tej pracy przyjść.
   I bałam się z kolei tam pójść, do tego stopnia, że nie chciałam pojawić się w pierwszym dniu pracy. Byłam bliska rezygnacji, prawie spanikowana. Z płaczem w oczach i strachem szykowałam się do roboty. Wtedy rozmowa z Bliskimi uświadomiła mi, abym wzięła się w garść. Że nie mam nic do stracenia, jest okres próbny, jak się nie spodoba, zawsze można się zwolnić... a ja.... pracuję tam nadal. Wiadomo, mam swoje lepsze i gorsze dni w pracy, ale niedługo mija rok.