Forum dyskusyjne

szukanie atencji lata po rozstaniu

Autor: penksa   Data: 2020-10-11, 16:41:07               

Witam, mam 29 lat, około 3 lata temu zostawiła mnie dziewczyna po 8 letnim związku. Podczas rozstania otrzymałem wsparcie od jej byłej już przyjaciółki (która de facto znałem prawie tyle samo) a dziś jesteśmy narzeczonymi, planujemy ślub.

Moja była zaszła w ciąze zaledwie 3-4 miesiące po zwiazaniu się z nowym facetem. Nie mają slubu, zyja na kocią łapę.

Dziś nie obchodzi mnie jej życie, nie czuję zadnych przyspieszonych oddechow ani podwyzszonego cisnienia gdy ją widuje (mieszkamy niedaleko siebie, obecnie mieszkam u teściów, planujemy kupić dom)

Do tej pory moja była używa insynuacji w portalach społecznosciowych w stosunku do mnie i mojej narzeczonej, nie dośc że to jakies wulgarne wycinki z nagran "rapowych" , w takim sensie ze wrzuca piosenke i kawałek tekstu w opisie, w reakcji na sytuacje np. jak tego dnia minelismy sie w sklepie wieczorem wrzuca wulgarny kawalek, a domniemam ze ta sytuacja była triggerem, bo nie jest szczegolnie aktywna na spoleczniowkach (obraza osob pod 30 mieszkajacych z rodzicami). Podobnie z moja narzeczona.

Nie przejmuje sie tym jakos szczegolnie, uwazam to za szczeniackie, prostackie i denne. Problemem jest to ze ta osoba zmienila sie nie do poznania. Jest na chwile obecna patuską, kiedys w zyciu bym nie pomyslal ze moze sie tak zachowywac.

Fakt, moje zycie odkad jestesmy z moja nowa ruszylo do przodu, jezdzimy na wakacje, planujemy slub, chcemy kupic dom.

Czy jest to przejaw negatywnej atencji, braku pewnosci soebie czy tez nienawisci?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku