Forum dyskusyjne

RE: Studia politechniczne-rozterki

Autor: APatia   Data: 2020-10-07, 12:36:56               

Myślę, że rzadko używam telefonu. W pracy korzystam bo wiadomo trzeba rozmawiać z budową. Ale prywatnie przeważnie raz dziennie dzwonię do mamy. Raz na jakiś czas napiszę do przyjaciółek.
Ostatnio gdy miałam tydzień urlopu nie używałam telefonu, bo byłam w domu rodzinnym. Nie mam z tym problemu. Nie czuję jakiegoś dyskomfortu gdy zapomnę telefonu...a zdarza się, że zapomnę.
Nie wiem czy muszę działać spontanicznie.

Jakiś czas temu zauważyłam, że zakochuję się? tylko w facetach z którymi mam stały kontakt (wcześniej w kolegach ze szkoły, teraz w tych z pracy) i w sumie nie ma w tym nic dziwnego, bo w kim innym bym miała skoro z innymi nie rozmawiam. I np. taka sytuacja- był chłopak w moim wieku, singiel, cichy, nieśmiały,lubiłam go ale nie czułam do niego nic poza zwykłą koleżeńską sympatią. I był drugi chłopak, kilka lat młodszy, zajęty, odważny, otwarty. I ten mnie pociągał. Uparcie szukam u takich atencji, akceptacji i chcę kontaktu fizycznego. Nie chcę się z takim wiązać, bo jest dla mnie oczywistym, że gdyby taki gość zrobił skok w bok ze mną, to na mnie by nie poprzestał. To trochę wygląda z mojej strony tak jakbym chciała go w sobie rozkochać i żeby będąc z inną kobietą adorował mnie.
Kompletnie tego nie rozumiem i strasznie mnie to męczy. Teraz kiedy widzę w sobie takie rzeczy chętnie poszłabym do psychologa żeby o tym porozmawiać i dowiedzieć się skąd u mnie takie pragnienia. Tylko, na wizytę u psychologa w obecnych czasach trzeba trochę poczekać.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku